Digital Edition Subscribers: Read Roadracing World Magazine Now >   |   3-Month Trial Subscription >
Roadracing World.com - An Online Service of Roadracing World Magazine
SHARE:
Jul 10, 2012

Scott Stall Wins Four CRA Races At Brainerd International Raceway

SCOTT STALL TAKES FOUR VICTORIES DURING ROUND 3 OF THE CENTRAL ROADRACING ASSOCIATION SEASON

The Central Roadracing Assocation reached the mid-way point of the 2012 season with the July 6-8 event at Brainerd International Raceway's Competition Course. With the season winding down the Championship picture is becoming clearer. Shane Fletcher continued his charge toward the Overall Championship and holds a healthy lead over 15-year old Kaleb De Keyrel. In the Novice ranks, Brandon Soine has the Championship firmly in his grasp with a massive lead over Chris Knauf.

The highlight of the weekend for most fans and riders was special guest, Jake Zemke. Zemke was planning on racing a TPL Racing Ducati 848 but suspension issues scuppered his attempt at Middleweight glory. That didn't stop the fans from lining up for pictures, autographs and great conversation with the AMA rider. Zemke was a fantastic ambassador for AMA Pro Racing, giving an interview with the CRA announcer and even acting as a mechanic for Novice superstar Jordan Imrie.

There were many fantastic performances over the weekend, but Scott Stall was finally put together a solid weekend by bringing home four victories in the "big" classes and rarely finishing off the podium. Shane Fletcher and Kaleb De Keyrel continued to impress, bringing home multiple victories and a brace of podium finishes as well.

The EX250 grid saw the return of reigning CRA Champion Christian Schmidt aboard his #1 Momentumphoto.net Kawasaki. Schmidt put together some great runs but being off of motorcycles since last September meant he wasn't able to regain the dominant performances of the 2011 season. While he featured in the battles for the win with CRA veterans Bryant Soberg and Mark Dargis, he was only able to take to the top step of the podium once in the six races he ran. Nonetheless, it was a successful return to racing for one of the CRA's top riders.

The Lightweight races featured incredibly close battles for the win between Jon Champ, Kyle Knutson and Derek Gallion. Knutson held the advantage on Saturday, taking two wins with Gallion taking home the third. Jon Champ made it known that he doesn't rest on Sundays by taking all three victories home with him, leaving Knutson, Eric Fox and Dan Nygaard to fight over the remaining podium spots.

Veteran Jim Wiles also put in some very inspiring rides on his Suzuki GSX-R750 throughout the weekend. He was noticeably faster as the weekend wore on and he finished out the final race of the weekend with a great pass on Sean Edgett's Yamaha R1 around the outside of the Turn 8 Carousel.

Congratulations to the riders mentioned above and to all of the CRA riders and volunteers for another amazing weekend!


RACE RESULTS

Unlimited GP Expert - Race 1

1 Tony Kasper (Suz GSX-R1000)

2 Kaleb De Keyrel (Yam YZF-R6)

3 Robert Pretts (Suz GSX-R750)

4 Aaron Anderson (Suz GSX-R750)

5 John Staska (Suz GSX-R750)

6 Sean Edgett (Yam YZF-R1)



Unlimited GP Expert - Race 2

1 Tony Kasper (Suz GSX-R1000)

2 Kaleb De Keyrel (Yam YZF-R6)

3 Scott Stall (Yam YZF-R1)

4 Shane Fletcher (Yam YZF-R6)

5 Aaron Anderson (Suz GSX-R750)

6 Adam Purves (Suz GSX-R750)



Unlimited SB Expert - Race 1

1 Tony Kasper (Suz GSX-R1000)

2 Shane Keaveny (Hon CBR1000RR)

3 Shane Fletcher (Yam YZF-R6)

4 Kaleb De Keyrel (Yam YZF-R6)

5 Scott Stall (Yam YZF-R1)

6 Aaron Anderson (Suz GSX-R750)



Unlimited SB Expert - Race 2

1 Tony Kasper (Suz GSX-R1000)

2 Scott Stall (Yam YZF-R1)

3 Kaleb De Keyrel (Yam YZF-R6)

4 Shane Keaveny (Hon CBR1000RR)

5 Shane Fletcher (Yam YZF-R6)

6 John Staska (Suz GSX-R750)



Unlimited SS Expert - Race 1

1 Robert Pretts (Suz GSX-R750)

2 Shane Keaveny (Hon CBR1000RR)

3 Scott Stall (Yam YZF-R1)

4 Shane Fletcher (Yam YZF-R6)

5 Kaleb De Keyrel (Yam YZF-R6)

6 Aaron Anderson (Suz GSX-R750)



Unlimited SS Expert - Race 2

1 Scott Stall (Yam YZF-R1)

2 Shane Keaveny (Hon CBR1000RR)

3 Robert Pretts (Suz GSX-R750)

4 Kaleb De Keyrel (Yam YZF-R6)

5 Aaron Anderson (Suz GSX-R750)

6 John Staska (Suz GSX-R750)



Formula 40 - F2 - Race 1

1 Shane Keaveny (Hon CBR1000RR)

2 Kurt Schuschke (Tri 675)

3 Derek Gilbertson (Hon CBR1000RR)

4 John Anderson (Yam YZF-R6)

5 Robert Barton (Kaw ZX-6R)

6 Jim Wiles (Suz GSX-R750)



Formula 40 - F2 - Race 2

1 Derek Gilbertson (Hon CBR1000RR)

2 John Anderson (Yam YZF-R6)

3 Jim Wiles (Suz GSX-R750)

4 Robert Barton (Kaw ZX-6R)

5 Dave Ostwald (Yam YZF-R6)

6 Dwayne Stroman (Tri 675)



Formula 40 - F1 - Race 1

1 Derek Gallion (Suz SV650)

2 Kyle Knutson (Suz SV650)

3 John Buren (Suz SV650)

4 Stephen Johnson (Suz SV650)



Formula 40 - F1 - Race 2

1 Derek Gallion (Suz SV650)

2 Stephen Johnson (Suz SV650)

3 John Buren (Suz SV650)

4 Troy Pierson (Duc 620)



Heavyweight GP Expert - Race 1

1 Kaleb De Keyrel (Yam YZF-R6)

2 Robert Pretts (Suz GSX-R750)

3 Aaron Anderson (Suz GSX-R750)

4 Jesse Nelson (Yam YZF-R6)

5 Shane Fletcher (Yam YZF-R6)

6 Drew See (Yam YZF-R6)



Heavyweight GP Expert - Race 2

1 Shane Fletcher (Yam YZF-R6)

2 Kaleb De Keyrel (Yam YZF-R6)

3 Scott Stall (Suz GSX-R600)

4 Robert Pretts (Suz GSX-R750)

5 Jesse Nelson (Yam YZF-R6)

6 Aaron Anderson (Suz GSX-R750)



Heavyweight GP Novice - Race 1

1 Brandon Soine (Suz GSX-R600)

2 Nate Massa (Yam YZF-R6)

3 Brandon Punt (Yam YZF-R6)

4 Ryan Fors (Kaw ZX-6RR)

5 Kurt Fiedler (Hon RC51)



Heavyweight GP Novice - Race 2

1 Brandon Soine (Suz GSX-R600)

2 Nate Massa (Yam YZF-R6)

3 William Vossberg (Kaw ZX-6RR)

4 Brandon Punt (Yam YZF-R6)



Heavyweight SB Expert - Race 1

1 Shane Fletcher (Yam YZF-R6)

2 Robert Pretts (Suz GSX-R750)

3 Kaleb De Keyrel (Yam YZF-R6)

4 Scott Stall (Suz GSX-R600)

5 Aaron Anderson (Suz GSX-R750)

6 Jesse Nelson (Yam YZF-R6)



Heavyweight SB Expert - Race 2

1 Kaleb De Keyrel (Yam YZF-R6)

2 Robert Pretts (Suz GSX-R750)

3 Shane Fletcher (Yam YZF-R6)

4 Scott Stall (Suz GSX-R600)

5 Aaron Anderson (Suz GSX-R750)

6 Jesse Nelson (Yam YZF-R6)



Heavyweight SB Novice - Race 1

1 Brandon Soine (Suz GSX-R600)

2 Nate Massa (Yam YZF-R6)

3 William Vossberg (Kaw ZX-6RR)

4 Brandon Punt (Yam YZF-R6)

5 John Sterling (Yam YZF-R6)

6 Ryan Fors (Kaw ZX-6RR)



Heavyweight SB Novice - Race 2

1 Brandon Soine (Suz GSX-R600)

2 William Vossberg (Kaw ZX-6RR)

3 Nate Massa (Yam YZF-R6)

4 Brandon Punt (Yam YZF-R6)



Heavyweight SS Expert - Race 1

1 Robert Pretts (Suz GSX-R750)

2 Scott Stall (Suz GSX-R600)

3 Shane Fletcher (Yam YZF-R6)

4 Kaleb De Keyrel (Yam YZF-R6)

5 Aaron Anderson (Suz GSX-R750)

6 Jesse Nelson (Yam YZF-R6)



Heavyweight SS Expert - Race 2

1 Robert Pretts (Suz GSX-R750)

2 Kaleb De Keyrel (Yam YZF-R6)

3 Scott Stall (Suz GSX-R600)

4 Shane Fletcher (Yam YZF-R6)

5 Aaron Anderson (Suz GSX-R750)

6 Jesse Nelson (Yam YZF-R6)



Heavyweight SS Novice - Race 1

1 Brandon Soine (Suz GSX-R600)

2 William Vossberg (Kaw ZX-6RR)

3 Nate Massa (Yam YZF-R6)

4 Brandon Punt (Yam YZF-R6)

5 John Sterling (Yam YZF-R6)

6 Jake Schmotter



Heavyweight SS Novice - Race 2

1 Brandon Soine (Suz GSX-R600)

2 Nate Massa (Yam YZF-R6)

3 William Vossberg (Kaw ZX-6RR)

4 Brandon Punt (Yam YZF-R6)

5 Jake Schmotter (Kaw ZX-6RR)

6 Donn Warhol (Kaw ZX-6RR)



Middleweight GP Expert - Race 1

1 Shane Fletcher (Yam YZF-R6)

2 Kaleb De Keyrel (Yam YZF-R6)

3 Jesse Nelson (Yam YZF-R6)

4 Jonathan Shore (Yam YZF-R6)

5 Jake Northrup (Yam YZF-R6)

6 Drew See (Yam YZF-R6)



Middleweight GP Expert - Race 2

1 Shane Fletcher (Yam YZF-R6)

2 Kaleb De Keyrel (Yam YZF-R6)

3 Jesse Nelson (Yam YZF-R6)

4 Drew See (Yam YZF-R6)

5 Brian Hebeisen (Yam YZF-R6)

6 Pat Stewart (Kaw ZX-6R)



Middleweight GP Novice - Race 1

1 Jordan Imrie (Duc 848)

2 Brandon Soine (Suz GSX-R600)

3 Mike Schley (Kaw ZX-6RR)

4 Nate Massa (Yam YZF-R6)

5 Brandon Punt (Yam YZF-R6)

6 Jacob Bauerfeld (Yam YZF-R6)



Middleweight GP Novice - Race 2

1 Brandon Soine (Suz GSX-R600)

2 Mike Schley (Kaw ZX-6RR)

3 Jordan Imrie (Duc 848)

4 Nate Massa (Yam YZF-R6)

5 William Vossberg (Kaw ZX-6RR)

6 Brandon Punt (Yam YZF-R6)



Middleweight SB Expert - Race 1

1 Shane Fletcher (Yam YZF-R6)

2 Scott Stall (Suz GSX-R600)

3 Kaleb De Keyrel (Yam YZF-R6)

4 Shane Keaveny (Duc 848)

5 Jesse Nelson (Yam YZF-R6)

6 Chase Sellers (Yam YZF-R6)



Middleweight SB Expert - Race 2

1 Kaleb De Keyrel (Yam YZF-R6)

2 Shane Fletcher (Yam YZF-R6)

3 Scott Stall (Suz GSX-R600)

4 Chase Sellers (Yam YZF-R6)

5 Jesse Nelson (Yam YZF-R6)

6 Drew See (Yam YZF-R6)



Middleweight SB Novice - Race 1

1 Jordan Imrie (Duc 848)

2 Brandon Soine (Suz GSX-R600)

3 William Vossberg (Kaw ZX-6RR)

4 Mike Schley (Kaw ZX-6RR)

5 Nate Massa (Yam YZF-R6)

6 Brandon Punt (Yam YZF-R6)



Middleweight SB Novice - Race 2

1 Brandon Soine (Suz GSX-R600)

2 Mike Schley (Kaw ZX-6RR)

3 Jordan Imrie (Duc 848)

4 William Vossberg (Kaw ZX-6RR)

5 Nate Massa (Yam YZF-R6)

6 Brandon Punt (Yam YZF-R6)



Middleweight SS Expert - Race 1

1 Scott Stall (Suz GSX-R600)

2 Shane Fletcher (Yam YZF-R6)

3 Shane Keaveny (Duc 848)

4 Jesse Nelson (Yam YZF-R6)

5 Kaleb De Keyrel (Yam YZF-R6)

6 Drew See (Yam YZF-R6)



Middleweight SS Expert - Race 2

1 Scott Stall (Suz GSX-R600)

2 Kaleb De Keyrel (Yam YZF-R6)

3 Shane Fletcher (Yam YZF-R6)

4 Shane Keaveny (Duc 848)

5 Jesse Nelson (Yam YZF-R6)

6 Drew See (Yam YZF-R6)



Middleweight SS Novice - Race 1

1 Jordan Imrie (Duc 848)

2 Brandon Soine (Suz GSX-R600)

3 William Vossberg (Kaw ZX-6RR)

4 Mike Schley (Kaw ZX-6RR)

5 Jacob Bauerfeld (Yam YZF-R6)

6 Nate Massa (Yam YZF-R6)



Middleweight SS Novice - Race 2

1 Brandon Soine (Suz GSX-R600)

2 Jordan Imrie (Duc 848)

3 William Vossberg (Kaw ZX-6RR)

4 Nate Massa (Yam YZF-R6)

5 Mike Schley (Kaw ZX-6RR)

6 Jacob Bauerfeld (Yam YZF-R6)



Lightweight GP Expert - Race 1

1 Derek Gallion (Suz SV650)

2 Jonathan Champ (Suz SV650)

3 Eric Fox (Duc 900SS)

4 Jeff Touhey (Suz SV650)

5 Kenneth Earl (Kaw EX650)

6 Geoffrey Egerman (Duc 620)



Lightweight GP Expert - Race 2

1 Jonathan Champ (Suz SV650)

2 Eric Fox (Duc 900SS)

3 Anthony Myhre (Yam YZ450F)

4 Derek Gallion (Suz SV650)

5 Kenneth Earl (Kaw EX650)

6 Geoffrey Egerman (Duc 620)



Lightweight GP Novice - Race 1

1 Kyle Dahl (Kaw EX650)

2 Christian Alvarado (Hon CBR600F2)

3 Chris Knauf (Kaw EX650)

4 John Buren (Suz SV650)

5 Sam Miller (KTM 450)

6 Stephen Johnson (Suz SV650)



Lightweight GP Novice - Race 2

1 Christian Alvarado (Hon CBR600F2)

2 Kyle Dahl (Kaw EX650)

3 Chris Knauf (Kaw EX650)

4 John Buren (Suz SV650)

5 Mike Knoll (Suz SV650)

6 Chris Henkel (Suz SV650)



Lightweight SB Expert - Race 1

1 Kyle Knutson (Suz SV650)

2 Jonathan Champ (Suz SV650)

3 Eric Fox (Duc 900SS)

4 Derek Gallion (Suz SV650)

5 Dan Nygaard (Suz SV650)

6 Anthony Myhre (Yam YZ450F)



Lightweight SB Expert - Race 2

1 Jonathan Champ (Suz SV650)

2 Kyle Knutson (Suz SV650)

3 Eric Fox (Duc 900SS)

4 Dan Nygaard (Suz SV650)

5 Anthony Myhre (Yam YZ450F)

6 Derek Gallion (Suz SV650)



Lightweight SB Novice - Race 1

1 Kyle Dahl (Kaw EX650)

2 Mohamed Jetha (Duc 620)

3 John Buren (Suz SV650)

4 Stephen Johnson (Suz SV650)

5 Walied Feshir (Suz SV650)

6 Jason Anderson (Suz SV650)



Lightweight SB Novice - Race 2

1 Kyle Dahl (Kaw EX650)

2 Chris Knauf (Kaw EX650)

3 John Buren (Suz SV650)

4 Stephen Johnson (Suz SV650)

5 Joe Lewis (Suz SV650)

6 Jason Anderson (Suz SV650)



Lightweight SS Expert - Race 1

1 Kyle Knutson (Suz SV650)

2 Dan Nygaard (Suz SV650)

3 Jonathan Champ (Suz SV650)

4 Jeff Touhey (Suz SV650)

5 Jason Lanigan (Suz SV650)

6 Geoffrey Egerman (Duc 620)



Lightweight SS Expert - Race 2

1 Jonathan Champ (Suz SV650)

2 Kyle Knutson (Suz SV650)

3 Dan Nygaard (Suz SV650)

4 Jeff Touhey (Suz SV650)

5 Jason Lanigan (Suz SV650)

6 Geoffrey Egerman (Duc 620)



Lightweight SS Novice - Race 1

1 J.T. Noehre (Suz SV650)

2 Stephen Johnson (Suz SV650)

3 Chris Henkel (Suz SV650)

4 Katie Champ (Suz SV650)

5 Lindsay Kieffer (Suz SV650)

6 Myles Rickbeil (Suz SV650)



Lightweight SS Novice - Race 2

1 J.T. Noehre (Suz SV650)

2 Mike Knoll (Suz SV650)

3 Jason Anderson (Suz SV650)

4 Stephen Johnson (Suz SV650)

5 Chris Henkel (Suz SV650)

6 Lindsay Kieffer (Suz SV650)



Ultralight GP Expert - Race 1

1 Anthony Myhre (Yam YZ450F)

2 Geoffrey Egerman (Duc 620)



Ultralight GP Expert - Race 2

1 Anthony Myhre (Yam YZ450F)

2 Geoffrey Egerman (Duc 620)

3 Troy Pierson (Duc 620)

4 Gus Aramayo (Yam YZ450F)



Ultralight GP Novice - Race 1

1 Brandon Soine (Hon CRF450)

2 Mason De Keyrel (Mor MD250H)



Ultralight GP Novice - Race 2

1 Brandon Soine (Hon CRF450)

2 Mason De Keyrel (Mor MD250H)



Ultralight SB Expert - Race 1

1 Anthony Myhre (Yam YZ450F)

2 Geoffrey Egerman (Duc 620)

3 Gus Aramayo (Yam YZ450F)

4 Troy Pierson (Duc 620)



Ultralight SB Expert - Race 2

1 Anthony Myhre (Yam YZ450F)

2 Gus Aramayo (Yam YZ450F)

3 Troy Pierson (Duc 620)

4 Geoffrey Egerman (Duc 620)



Ultralight SB Novice - Race 1

1 Brandon Soine (Hon CRF450)

2 Mohamed Jetha (Duc 620)

3 Mason De Keyrel (Mor MD250H)

4 Tim Ring (Duc 620)



Ultralight SB Novice - Race 2

1 Brandon Soine (Hon CRF450)

2 Mason De Keyrel (Mor MD250H)

3 Tim Ring (Duc 620)



Ultralight SS Expert - Race 1

1 Anthony Myhre (Yam YZ450F)

2 Geoffrey Egerman (Duc 620)



Ultralight SS Expert - Race 2

1 Troy Pierson (Duc 620)

2 Geoffrey Egerman (Duc 620)



Ultralight SS Novice - Race 1

1 Brandon Soine (Hon CRF450)

2 Mason De Keyrel (Mor MD250H)



Ultralight SS Novice - Race 2

1 Brandon Soine (Hon 450)

2 Mason De Keyrel (Mor MD250H)



EX250 Expert - Race 1

1 Bryant Soberg (Kaw EX250)

2 Christian Schmidt (Kaw EX250)

3 Mark Dargis (Kaw EX250)

4 Dwayne Stroman (Kaw EX250)

5 Scott Laudon (Kaw EX250)

6 Kevin Anibas (Kaw EX250)



EX250 Expert - Race 2

1 Bryant Soberg (Kaw EX250)

2 Christian Schmidt (Kaw EX250)

3 Mark Dargis (Kaw EX250)

4 Dwayne Stroman (Kaw EX250)

5 Erik Devaan (Kaw EX250)

6 Scott Laudon (Kaw EX250)



EX250 Expert - Race 3

1 Bryant Soberg (Kaw EX250)

2 Christian Schmidt (Kaw EX250)

3 Mark Dargis (Kaw EX250)

4 Dwayne Stroman (Kaw EX250)

5 Erik Devaan (Kaw EX250)

6 Scott Laudon (Kaw EX250)



EX250 Expert - Race 4

1 Bryant Soberg (Kaw EX250)

2 Christian Schmidt (Kaw EX250)

3 Mark Dargis (Kaw EX250)

4 Dennis Goman (Kaw EX250)



EX250 Expert - Race 5

1 Bryant Soberg (Kaw EX250)

2 Christian Schmidt (Kaw EX250)

3 Mark Dargis (Kaw EX250)

4 Dennis Goman (Kaw EX250)



EX250 Expert - Race 6

1 Christian Schmidt (Kaw EX250)

2 Mark Dargis (Kaw EX250)



EX250 Novice - Race 1

1 Sam Miller (Kaw EX250)

2 Chris Knauf (Kaw EX250)

3 Brian Lachmiller (Kaw EX250)

4 Sean Colton (Kaw EX250)

5 Jack Barton (Kaw EX250)

6 Justin Gustofson (Kaw EX250)



EX250 Novice - Race 2

1 Sam Miller (Kaw EX250)

2 Brian Lachmiller (Kaw EX250)

3 Sean Colton (Kaw EX250)

4 Chris Knauf (Kaw EX250)

5 Justin Gustofson (Kaw EX250)

6 Jack Barton (Kaw EX250)



EX250 Novice - Race 3

1 Sam Miller (Kaw EX250)

2 Chris Knauf (Kaw EX250)

3 Sean Colton (Kaw EX250)

4 Brian Lachmiller (Kaw EX250)

5 Justin Gustofson (Kaw EX250)

6 Jack Barton (Kaw EX250)



EX250 Novice - Race 4

1 Sam Miller (Kaw EX250)

2 Sean Colton (Kaw EX250)

3 Chris Knauf (Kaw EX250)

4 Jack Barton (Kaw EX250)

5 Justin Gustofson (Kaw EX250)

6 Brandon Kunimura (Kaw EX250)



EX250 Novice - Race 5

1 Sam Miller (Kaw EX250)

2 Chris Knauf (Kaw EX250)

3 Brian Lachmiller (Kaw EX250)

4 Jack Barton (Kaw EX250)

5 Brandon Kunimura (Kaw EX250)

6 Justin Gustofson (Kaw EX250)



EX250 Novice - Race 6

1 Sam Miller (Kaw EX250)

2 Chris Knauf (Kaw EX250)

3 Brian Lachmiller (Kaw EX250)

4 Sean Colton (Kaw EX250)

5 Christapher Morse (Kaw EX250)

6 Jack Barton (Kaw EX250)



Supertwins Expert - Race 1

1 Eric Fox (Duc 900SS)

2 Kyle Knutson (Suz SV650)

3 Derek Gallion (Suz SV650)

4 Kenneth Earl (Kaw EX650)

5 James Roberts (Suz SV650)



Supertwins Expert - Race 2

1 Shane Keaveny (Duc 848)

2 Kyle Knutson (Suz SV650)

3 Eric Fox (Duc 900SS)

4 Derek Gallion (Suz SV650)

5 Kenneth Earl (Kaw EX650)

6 Jeff Touhey (Suz SV650)



Supertwins Novice - Race 1

1 Kyle Dahl (Kaw EX650)

2 David Soderholm (Hon RC51)

3 John Buren (Suz SV650)

4 Walied Feshir (Suz SV650)

5 Jason Anderson (Suz SV650)

6 Joe Lewis (Suz SV650)



Supertwins Novice - Race 2

1 Kyle Dahl (Kaw EX650)

2 Chris Knauf (Kaw EX650)

3 David Soderholm (Hon RC51)

4 John Buren (Suz SV650)

5 Stephen Johnson (Suz SV650)

6 J.T. Noehre (Suz SV650)



Sportsman Lightweight Expert - Race 2

1 Dennis Goman (Suz SV650)



Sportsman Lightweight Novice - Race 1

1 Christian Alvarado (Yam YZF-R6)



Sportsman Lightweight Novice - Race 2

1 Christian Alvarado (Hon CBR600F2)



New Rider Race

1 David Soderholm (Hon RC51)

2 Aaron Duchon (Yam YZF-R6)

3 David Cleary (Kaw EX250)

4 Luke Schmidt (Suz GSX-R600)
Top 5 This Week